İçerikler

  •  18.01.2022
  •  Refik Çelikdiz

Emtia Nakliyat Sigortası

Emtia Nakliyat Sigortası; adından da anlaşılacağı üzere emtiaların ve-veya ticari malların nakliyesinde; yükleme yapılırken, taşınırken ve vardığı yerde indirilirken meydana gelebilecek olan zararların karşılanmasına yönelik yapılan bir sigortadır. Sigortalı ve-veya sigorta ettiren, malın sahibi veya alıcısı olabilir. Önemli olan, malın nakliyat sigortasının, genel şartları çerçevesinde ve sigortalının istediği teminat kapsamında (All Risk, Dar Teminat, Tam Ziya) düzenlenmiş olmasıdır.

Dünya ülkelerinin dış ticarette mal sevkiyatlarına yönelik olarak uydukları müşterek kurallar vardır. Dış ticaretteki teslim şekillerine göre sigortanın kimin sorumluluğu altında olduğu uluslararası INCOTERMS taşıma şekilleriyle bellidir.

İşletmelerin Emtia Nakliyat Sigortalarına erişmesi, Teminatta.com ayrıcalığıyla her zamankinden çok daha kolay ve online hale gelmiştir. Web sitemizden tüm emtia nakliyat sigortalarınıza online olarak sigorta teklifi alabilir ve poliçelerinizi yine online olarak düzenleyebilirsiniz. Amacımız sizin iş yapış hızınıza ayak uydurmaktır. Bu maksatla Teminatta.com’un iş geliştirme ekibi, Ülkemize online nakliyat sigortası düzenlenebilen online sistemi kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Teminatta.com’un konusunda uzman Sigortacıları (Underwriter) ve IT yazılım ekibi, uzun süren altyapı çalışmaları ve yazılım geliştirmeleriyle birlikte, üst seviyede sigortalı memnuniyeti ile sadakate ve aynı zamanda dinamik bir yapı kurarak sistemin işleyiş hızına odaklanmıştır. 

Teminatta.com’dan online emtia nakliyat sigortası yapanlar, bilmelidirler ki arkalarında hizmet odaklı ve donanımlı bir ekiple çalışmaktadırlar.

Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla