Emtia Nakliyat Sigortası

Online Nakliyat Poliçesi

Emtia Nakliyat Sigortası

Müşteri Hizmetleri, Çalışkanlık, Kurum Olmak, Profesyonellik.

Emtia Nakliyat Sigortası genellikle emtia sahiplerinin ya da taşıtılan emtia üzerinde kullanım veya bulundurma hakkı bulunan şahıs ya da tüzel kişilerin; emtialarını kendi taşırken ya da bir uzman taşıyıcıya taşıtırken emtialarının karşı karşıya kalabileceği rizikolara karşı teminat alabilecekleri nakliyat sigortası türüdür.

Emtia Nakliyat Ürünlerini; ihtiyaca göre Tek Seferlik ürünler ve Abonman ürünleri olmak üzere iki alt başlıkta inceleyebiliriz.

Tek Seferlik Emtia Nakliyat Sigortası Ürünleri

Tek Seferlik Emtia Nakliyat

Tek seferlik emtia nakliyat ürünü; adından da anlaşılacağı üzere bir emtianın bir noktadan farklı bir noktaya nakil vasıtası üzerinde sevkedilmesi esnasında karşılaşacağı rizikoları temin eden, emtianın varış noktasına ulaşması sonucunda sevkiyatın bitişi ile kendiliğinden son bulan poliçe türüdür.

Tek Seferlik Emtia Nakliyat teklifi almak için tıklayınız.

Flotan Poliçe / Flotan’a bağlı poliçe

Flotan poliçe genellikle kredi ilişkisi olan akreditifli işlerde ihtiyaç duyulan ve bankaların akreditif sürecindeki poliçe talebini karşılamak üzere emtia sahipleri tarafından talep edilen poliçe türüdür.

Bu poliçenin yapılma aşamasında sevkiyat detayları henüz belli olmadığından tek seferlik emtia nakliyat poliçesine konu zorunlu bilgiler talep edilmeden yaklaşık bilgiler ile matbu primli bir flotan poliçe tanzim edilir. Flotan poliçe tanzim eden sigorta şirketi gelecekte yapılacak olan sevkiyatın detayları belli olduğunda o sevkiyata flotan poliçede belirtilen şartlarca teminat verileceğini taahhüt eder.

Sevkiyat detayları belli olduğunda ise sigortalı Flotan poliçesi numarası ve sevkiyat detayları ile birlikte Flotan’a bağlı poliçe tanzim edebilir.

Flotan poliçe teklifi almak için tıklayınız.

Tam Ziya Nakliyat

Tam Ziya Nakliyat Poliçesi genellikle emtia sahiplerinin ithalat sevkiyatını takip eden gümrük işlemleri esnasında gümrük dosyasına koyarak işlemleri tamamlamak üzere ihtiyaç duydukları poliçe türüdür. Bu poliçenin tanzim edilebilmesi için emtianın gümrüğe ulaşmış olması beklenmektedir.

Tam Ziya Nakliyat Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Tek seferlik nakliyat ürünleri ile daha detaylı bilgi alabilmek için Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanları ile 0850 515 10 10 numaralı telefondan 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Emtia Nakliyat Sigortası Abonman Ürünleri

Emtia Nakliyat Sigortası Abonman poliçesi ; belirli aralıklarla ya da sürekli olarak emtia nakliyatı yapan ya da yaptıran emtia sahiplerinin ve bu nakliyatlara aracılık eden nakliyat komisyoncularının tercih edebileceği yıllık poliçe türüdür. Bu poliçeler ile sigortalılar yıl içinde taşımasını yapmayı öngördükleri ortalama bedeller üzerinden hesaplanmış kendilerine özel bir fiyat çarpanına ve poliçe içeriğine ve bu içerik ve fiyat çarpanları doğrultusunda yıl içinde yapacakları tüm sevkiyatlarda önceden sabitlenmiş şartlar ile poliçe alma imkânına sahip olurlar.

Emtia Nakliyat Sigortası Abonman Ürünlerini sevkiyat bildirim ve ödeme tercihine göre aşağıdaki gibi detaylandırmak mümkündür.

Sefer Bildirimli Emtia Nakliyat Abonman Poliçesi

Sigortalı bu ürünü alarak yıl içinde yapacağı her bir sevkiyat için ayrı ayrı prim ödeyerek tek tek poliçe satın almayı tercih edebilir. Bu poliçe türü genellikle yıl içinde çok frekanslı işlem yapmayan tek tek bildirim yapmayı ve poliçe tahsilatı sürecini işlem bazında yönetmeyi tercih eden müşteriler için daha uygundur. Yıl içinde yapacağı sevkiyat tutarını tahmini olarak belirlemekte zorlanan müşterilerin hatalı bedel bildirerek fazla prim ödememek adına tek tek sevkiyat başına prim ödemeyi tercih etmesi ve operasyonel süreçlerini Teminatta.com ile kendi yönetmesi mümkündür.

Bu abonman poliçeyi satın alarak operasyonel süreçlerini Teminatta.com aracılığı ile kendi çözümleyen ya da operasyonlarını tamamen Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanlarına devreden sigortalıların bu üründen memnun kalacağını garanti ediyoruz.

Sefer Bildirimli Emtia Nakliyat Abonman Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Blok Abonman Emtia Nakliyat Poliçesi

Bu ürün yıl içinde çok sık emtia nakliyatı yapan, her bir sevkiyat için ayrı ayrı bildirim yapmak ve tahsilat süreci yönetmek yerine yıllık tahmini bir sigorta bedeli üzerinden toplu bir prim ödemeyi ve bildirimlerini belirli periyotlar ile topluca yapmayı tercih eden sigortalılar için uygundur.

Blok Abonman Emtia Nakliyat poliçesi tanzimi sonrasında ithalat ve ihracat gümrük işlemlerinde ki seferlik poliçe ihtiyacı primsiz sertifika uygulamamız ile yönetilebilmektedir. Primsiz sertifikalarınızı dakikalar içinde sertifika ekranımızdan kendiniz yapabileceğiniz gibi, tercihiniz doğrultusunda bu süreçleri Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanlarından da talep edebilirsiniz.

Blok Abonman Emtia Nakliyat Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Plaka Bazlı Taşınan Yük Sigortası Poliçesi

Plaka Bazlı Emtia Nakliyat Sigortası ürünü bir ya da birden fazla aracı olan ve kendi emtialarının taşımalarını kendi özmal araçları ile gerçekleştiren emtia sahipleri için tasarlanmış, vasıta başı emtia bedeli ve yıllık tazminat bedeli sabitlenmiş düşük primli yıllık emtia nakliyat poliçesi türüdür. Bu ürünü satın alabilmek için çekici ve varsa dorse plaka bilgisi paylaşmanız ve bir araçta taşımasını yapacağınız maksimum bedeli seçmeniz yeterlidir. Bu ürün sene boyunca yapılan sefer sayısına ya da taşınan toplam sigorta bedeline bakmaksızın hesaplanan vasıta başına matbu prim karşılığında poliçe üzerinde yazılı tazminat bedellerine kadar güvence sağlamaktadır.

Plaka Bazlı Taşınan Yük Sigortası Poliçesi teklifi almak için tıklayınız.

Abonman nakliyat ürünleri ile daha detaylı bilgi alabilmek için Teminatta.com’un konusunda uzman nakliyat sigortası danışmanları ile 0850 515 10 10 numaralı telefondan 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.
Login
Teminatta.com'a

Giriş Yap

Confirm Title
Confirm Message
Tamam
Kapat
Confirm Title
Kapat
İngilizce Basım
Cep Telefonu Doğrula
Lütfen Cep Telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu giriniz.
Sms Onayla